Nőszövetségi konferencia Debrecenben

2017. június 27., címkék: debreceni kistemplom, nőszövetségi konferencia, Nőszövetségi Konferencia

A reformáció ötszáz, a református egyház megalakulásának négyszázötven éves és a Kárpát-medencei nőszövetség újraalakulásának huszonötödik évfordulóján konferenciát tartott a Református Nőszövetség a debreceni Kistemplomban.

Nőszövetségi konferencia Debrecenben

Kerületi nőszövetségi konferencia Debrecenben

2016. július 01., címkék: nőszövetség, nőszövetségi konferencia, tiszántúli egyházkerület, Nőszövetségi Konferencia

A Tiszántúli Református Egyházkerületi Nőszövetség június 24-én tartotta meg huszonharmadik konferenciáját a Nagytemplomban. A rendezvényen több mint 370 nőtestvérünk vett részt.

Kerületi nőszövetségi konferencia Debrecenben

Isten eszközei

2015. július 17., címkék: sárospatak, lórántffy zsuzsanna, lorántffy zsuzsanna, nőszövetségi konferencia, Nőszövetségi Konferencia

Sárospatakon tartották a Magyarországi Református Nőszövetség idei országos konferenciáját Lorántffy Zsuzsanna fejedelemasszony emlékére. Július 10. és 12. között előadásokkal, sokszínű kulturális és zenei programokkal várták a résztvevőket, határon túlról is. A találkozót a Sárospataki Református Egyházközség az Országos Református Nőszövetséggel közösen szervezte.

Isten eszközei